Сучасна VS Традиційна кераміка

Сучасна VS Традиційна кераміка

Гончарство – це давнє мистецтво з незапам’ятних часів, як доведено археологами. Дивовижно, як цей посуд пережив цілі епохи. Знавці стверджують, що їжа, приготована у ньому, - найкраща. Глиняні горщики довго зберігають її гарячою та розкривають багатий смак. Крім того, такі вироби екологічно чисті та корисні для здоров’я.

У наш час, багатовіковий досвід поєднується з сучасними тенденціями та інноваційними технологіями, які покращують вигляд глиняних предметів, але не зменшують екологічні властивості. Мабуть, у цьому секрет, чому вони й досі становлять гідну конкуренцію модним виробам зі скла та металу.

глиняний посуд

Традиційний гончарний посуд: давні уміння майстрів наших днів

В основному, в таких виробах втілені традиції, які ремісники успадковують від діда-прадіда. Вони створюють горщики та кухлі в стилі рустик на гончарному крузі так само, як це робили багато століть назад.

В українській традиції гончарства застосовується технологія молочного випалювання, яке не лише додає приємний смак напоям та темний колір керамічним виробам, але й виключає витікання рідини.

Такі предмети досить міцні, тому що проходять процес випалювання двічі. Спочатку, чашки, миски або горщики ставлять у печі з температурою до 1000 С. Наступного разу, коли додається молоко, вони витримується при менших температурах (не більше 350 С).

Ця продукція відповідає всім вимогам покупців стосовно:

  • Екологічних властивостей
  • Естетичного вигляду
  • Тривалого терміну використання
  • Запаху
  • Смаку, що набувають їжа та напої

піали ручної роботи

глиняний кавовий набір

чашка з глини

тарілки з глини із малюнком

кавовий набір

чашки з рибками

велика глиняна тарілка

набір для кави ручної роботи

чашки хендмейд

глиняні горнятка для кави

велика чашка хендмейд

глиняний чайник

Сучасна кераміка: нові тенденції старих ремесл

Ми звикли до коричневого кольору глиняного посуду, але в цьому мистецтві є останнє слово, яке каже «ні» простим забарвленням. Відтепер, він може бути яскравим, як райдуга, але зовсім не шкідливим. Секрет полягає в інноваційних техніках покриття сучасною глазур’ю, котру виготовляють спеціально для блюд та яка не потрапляє в їжу. Більш того, ці вироби створюють з німецької глини, що відома першокласною якістю.

Палітра сучасних тарілок вражає: вона подібна калейдоскопу. Тарелі червоного, бірюзового, аквамаринового, фіолетового кольору покращують настрій та вносять контрастні акценти в буденне життя. Наша кераміка може бути пастельних тонів та унікальною за дизайном та візерунками – наприклад, у формі пір’ячка, крил янголів, з дивовижними квітами та багато іншого.

Деякі з виробів здаються такими легкими, як-от тарілки-пір’їнки. Але вони є складними у виконанні з погляду ручного карбування та моделювання.

Висока температура подвійного випалювання в новітніх печах (до 1050 С) робить таку кераміку надзвичайно міцною.

керамічна тарілка голуба

маленькі чашки з глазурі

чашки з крилами

керамічна тарілка

тарілки срібні пір'я

біла велика чашка

чашка з тарілкою

чашка лаванда

чашка з собакою

маленьке кавове горнятко

рожеві чашки

голубі глибокі чашки

рожеві чашки в глазурі

глибока тарілка золота

тарілка у формі серця

Шукаєте, де замовити стильний та екологічно чистий глиняний посуд? Ви на правильному шляху!

TS збирає майстрів всіх ремесл та віку, з багатим досвідом з різних куточків України. Наш великий асортимент товарів, напевне, прийдеться до смаку кожному.

Ви хотіли б купити традиційний глиняний посуд? Тоді Ви можете підібрати щось цікаве в нашому каталозі.

Якщо ж сучасна кераміка подобається Вам більше, Ви можете переглянути нашу чудову добірку товарів цієї категорії.

Ми готові доставити Ваші покупки по всьому світу, щоб Вам було зручно та завжди раді виконати всі Ваші побажання.

Ми створимо вироби на замовлення, такого розміру, кольору, орнаменту чи навіть форми, як потрібно Вам. Повідомте нам свої вподобання – і ми виконаємо найкращий товар саме для Вас!

Кожен продукт – це успішне втілення креативності, вишуканої роботи та любові майстра до своєї справи!

Обери свій стиль: модний яскравий або традиційно спокійний – ми пропонуємо обидва варіанти!Copyright © 2019 Three Snails Corp. All rights reserved.