Ловець снів - могутній талісман на сторожі нічного спокою

Ловець снів - могутній талісман на сторожі нічного спокою

"Тут з тобою не станеться нічого поганого! Ловець снів віджене всі погані думки, твій сон буде чистим, ясним і принесе тобі відповіді на багато питань", - серйозно і не моргаючи розповідала стара тайка, намагаючись здати мені в оренду будинок. При цьому вона показувала на дивну конструкцію, що висіла над ліжком і являла собою невелике коло, обмотане білими нитками так, що всередині нього читався якийсь візерунок.

ловець снів

Так званий ловець снів виглядав так само сумно, як і кімната в цілому. І я б забула б про нього, якби не прийшла в наступний будинок, де таєць також серйозно і впевнено розповідав про дивовижний амулет, який відганяє злих духів. На цей раз на стіні красувалася чимала конструкція з чорних ниток, дерев'яних намистин і пір'я, що вільно звисало до низу від самого кола.

Помітивши те, що ловець снів привернув мою увагу, таєць продовжував: "Тут ти будеш спати добре, а головне безпечно! Коли уві сні ти будеш плавати глибоко в океані, літати або зустрічатися з тими, хто вже помер, ти будеш захищена. Злі сни потраплять в павутину, а добрі - спустяться вниз по нитці і через м'яке пір'ячко увійдуть в тебе, принесуть відповіді на питання, спокій і радість".

пара з ловцями снів

"Цього павука, - продовжував таєць, показуючи на конструкцію, - зробила моя бабуся. Ще в дитинстві вона розповідала мені, що саме так створений Всесвіт, і, коли прийде час, Хтось потягне за мотузочку, і ловець снів, також як і весь інший світ знову стане клубком."

Інші, можливо, не стали б навіть слухати, а для мене ця маленька розповідь став величезним аргументом залишитися в цьому будинку і при найближчій нагоді загубитися в інтернеті, вивчаючи всемогутній талісман-амулет.

Ловці снів - історія походження

Виявляється, ніхто не знав, який же саме народ придумав «павука». Я здивувалася, коли дізналася, що вони використовувалися не тільки у азіатів, а й у індіанців, і у шаманів Сибіру.

Одні легенди стверджують, що коло - це символ сонця, яке постійно рухається навколо Землі, інші говорили, що коло символізує життєвий шлях людини, який починається і закінчується в одній і тій самій точці. Перші ловці снів робилися з зігнутою лози і перетягувалися візерунком з волової жив. Пересохла лоза рано чи пізно лопалася, підтверджуючи знання про те, що все має кінець.

У Сибіру Павук вважався своєрідною точкою входу добрих і злих духів в сон шамана, який ставав безпосереднім учасником нічної боротьби між добром і злом. Перебуваючи між світами, шаман міг контролювати сновидіння, знаходити в ньому таємне знання і підказки, що допомагають в різних ситуаціях.

Зачитавшись розповідями про шаманів, знесилених нічною боротьбою, я знайшла кілька цікавих статей про значення пір'я, яке використовували для ловця снів. Вважалося, що для чоловічого амулета ідеально підходить пір'я орла, а для жіночого - пір'я нічного птаха сови. Пір'я ворона викликали сни-пророцтва, папуги - сприяли чесним і незавуальованим відповідям на питання сплячого, горобині пір'я використовувалися для того, щоб духи уві сні принесли здоров'я.

Величезна кількість перехресних посилань свідчило про те, що вже давно ловець снів став комерційним продуктом, розгубивши по дорозі всі свої сенси та магічні властивості. Про це я і повідомила тайцю в момент виїзду з його будинку.

- З тобою завжди буде відбуватися тільки те, у що ти сама віриш. Навіть наймогутніший амулет перетвориться в безкорисну річ в руках невіруючого людини! Тільки знай, що духів не обдуриш - вони все одно поруч. І у снах дуже хочуть розповісти тобі про найважливіше і найпотрібніше.

Автор

Олена Вєчканова

 засновник TS

                                                                                                                                            Якщо у Вас виникло бажання придбати ловця снів -

                                                                                                                                                     переходьте за посиланням та обирайте!

креативні речі для домашнього декоруCopyright © 2019 Three Snails Corp. All rights reserved.