Карпатське мистецтво ручного ткацтва: секрет популярності, що не згасає

Карпатське мистецтво ручного ткацтва: секрет популярності, що не згасає

Як тільки Ви опиняєтеся в Карпатах, Вас не тільки зачаровує мальовнича природа – Ви взагалі губите відчуття часу, а можливо й реальності. Традиційні вбрання та заняття сільських жителів виглядають так, як сотні років тому. Здається, це казкова країна, завдяки пейзажам та гостинності гуцулів. Мабуть, коли Ви згадуєте цю чарівну місцевість, Ви уявляєте трембіти, полонини, і, звичайно ж, отари овець. Неможливо забути і про ткані вовняні вироби: покривала, ковдри, доріжки, килими та подушки.

традиційне килимарство 

                                                                                             

Лляне ткацтво та килимарство завжди в моді

Килимарство – традиційне карпатське ремісництво, що успадковується з покоління в покоління. Кожна жінка була залучена до цього процесу з самого дитинства. Чим більше килимів було в родині, тим краще. Це свідчило не тільки про багатство сім’ї, а й про працелюбність жінок. Ткацтво було основним заняттям довгими та холодними вечорами взимку.

ремесло Карпат

вовняні пледи

Не дивно, що воно живе у віках, бо має певні незаперечні переваги:

• Натуральна вовняна пряжа

• Симетричні візерунки

• Приємні відтінки

• Практична та декоративна функції, поєднані разом

• Висока якість ручної роботи

• Унікальний дизайн

смугастий килим

вовняний килимок

ліжник ручної роботи

вовняне покривало

затишний дизайн інтер'єру

вироби ручної роботи

затишний інтрер'єр

геометричний килимок

Натуральні пледи та килимки: гарний настрій, коли тепло

Коли надворі холодно, декотрі почуваються дещо сумно. Такий настрій можна легко змінити на позитивний. Закутайтеся у плед, застеліть покривалом диван чи крісло, вмостіться зручно серед подушечок із чашкою улюбленого гарячого напою. Візьміть цікаву книжку, увімкніть легку музику або захопливий фільм, такий, що Вам хочеться переглядати знову і знову. Спробуйте – побачите, що ситуація швидко зміниться на краще. Якщо у Вас є малюки, їм буде зручніше гратися на підлозі, що застелена натуральним килимом.

дівчина загорнута у вовняне одіяло 

вироби ручної роботи

затишні речі

теплий плед

Де купити вовняні речі ручної роботи?

Гадаєте, що хендмейд з вовни – це те, без чого Вам не обійтися, особливо взимку? TS готові запропонувати найкращі вироби карпатських майстрів з доставкою по всьому світу.

Перегляньте наш каталог, щоб обрати візерунок, що приваблює Вашу увагу та підійде саме для Вашого інтер’єру, а в якості бонусу отримайте максимум відчуття комфорту для Вашої насолоди.

Відкрийте для себе світ натуральних пледів з овечої вовни тут.

А також обирайте килимки ручної роботи тут.Copyright © 2019 Three Snails Corp. All rights reserved.