My Cart

Close

Майстер-клас. Солом'яні павуки - різдвяний декор в найкращих українських традиціях.

Posted on December 28 2016

На ідею цього майстер-класу нас надихнула народна майстриня соломоплетіння Валентина Сірук. Передала нам солом'яні палички, щоб ми усім колективом Three Snails наробили павуків. (Дякуємо Вам!)
Робити павука надзвичайно просто і захопливо. В результаті, отримуєш невагому, геометричну конструкцію, що справді нагадує модель Всесвіту.
Існує легенда, що коли цар Ірод наказав вбити усіх хлопчиків, Мати Божа з Ісусом немовлям заховалася в печері від воїнів. А павуки врятували родину від загибелі заснувавши павутинням вхід до печери.
Чітка гармонія форм та руху покликані оберігати дім та його господаря. Вбираючи в павутину своєї конструкції весь негатив.
Для створення одного сферичного ромба вам знадобиться 12 однакових за довжиною солом'яних паличок. При нарізанні суха солома може потріскатися, тому краще залишити її на декілька хвилин у гарячій воді, а уже потім нарізати.
1. Беремо нитку та величеньку голку, нанизуємо 3 соломинки, формуючи перший трикутник. Зав'язуємо на вузлик кінці нитки.
різдвяний павук
2. Далі, за допомогою 2 соломинок формуємо другий трикутник, прикріплюємо його до основи першого. За цим принципом створюємо іще два трикутничка. Всього має вийти 4 трикутника в одній площині.
павук
Беріть 1 соломинку та з'єднайте її з основою першого трикутника.
 У вас вийде така собі піраміда з квадратом в основі.
Тепер у вас залишилося іще дві соломинки. Нанизуємо одну на голку та прив'язуємо від квадрата до трикутника. Останню, нанизуємо та прив'язуємо навпаки, від від трикутника до квадрата.
Щасливого Різдва друзі! Будемо раді побачити фото ваших павучків!

0 comments

Leave a comment

All blog comments are checked prior to publishing

Join our Mailing List

Sign up to receive our daily email and get 50% off your first purchase.

My Cart

Subtotal: $0.00

Your cart is currently empty.

Back to the top